26 Απρ 2011

Προληπτικός ιατρικός έλεγχος ( check up) 2011

Μετά από τρίμηνη καθυστέρηση από την πλευρά της Εταιρίας, υπεγράφη η σύμβαση με την Βιοϊατρική και πλέον τα παραπεμπτικά των check up των εργαζομένων της Εταιρίας μας είναι διαθέσιμα από τον Σύλλογο.

Όποια/ος συνάδελφος επιθυμεί μπορεί, είτε να το παραλαμβάνει από τα γραφεία του Συλλόγου, είτε, εάν εργάζεται εκτός κεντρικών, να επικοινωνεί με την γραμματεία του Συλλόγου στα τηλέφωνα 210 9099146, 141, 188 για να του αποστέλλεται.

Υπενθυμίζουμε ότι με μονομερή απόφαση της Εταιρίας πλέον οι προληπτικές εξετάσεις του θυρεοειδούς δεν περιλαμβάνονται πλέον στο check up γιατί κρίθηκε ότι το κόστος τους ήταν μεγάλο.

Τέλος υπενθυμίζουμε ότι ο Σύλλογος σε συνεργασία με την Διεύθυνση Ομαδικών Ασφαλίσεων συμπεριέλαβαν ιατρική αξιολόγηση των αποτελεσμάτων των εξετάσεων από γιατρό της Βιοιατρικής στο πακέτο των προληπτικών εξετάσεων.

Συναδελφικά
Το Δ.Σ.