29 Νοε 2017

Οικονομική ενίσχυση στους πλημμυροπαθείς της Μάνδρας Αττικής

Σε συνέχεια της από 23/11/2017 ανακοίνωσης της Ομάδας Εθελοντών της Εθνικής Ασφαλιστικής σχετικά με την τρέχουσα δράση τους για βοήθεια στους πλημμυροπαθείς της Μάνδρας Αττικής, ο Σύλλογος, μετά από αίτημα πολλών συναδέλφων και αντιλαμβανόμενος της δυσκολίας μεταφοράς των ειδών πρώτης ανάγκης που ανακοίνωσε η Περιφέρεια Αττικής, αποφάσισε τη συγκέντρωση χρηματικού ποσού με σκοπό να αγοραστούν τα συγκεκριμένα είδη και να παραδοθούν στους κατοίκους της περιοχής.

Επομένως όποιος συνάδελφος επιθυμεί, μπορεί να προσφέρει το χρηματικό ποσό που επιθυμεί, είτε ερχόμενος στα γραφεία του Συλλόγου (4ος όροφος - γραφείο 426), είτε καταθέτοντάς το στο λογαριασμό που διαθέτει ο Σύλλογος στην Ε.Τ.Ε.: 891/480000-14 (Δικαιούχος: Σύλλογος Υπαλλήλων Α.Ε.Ε.Γ.Α. "Η Εθνική") με την αιτιολογία: ''ΜΑΝΔΡΑ'' μέχρι και την Παρασκευή 1/12/2017.

Η συμμετοχή σας, είτε μικρή είτε μεγάλη, είναι σημαντική για τους δοκιμαζόμενους συνανθρώπους μας.

Σας ευχαριστούμε εκ των προτέρων.

Το Δ.Σ.