11 Ιουλ 2005

Απογραφή των cd - dvd

Αθήνα, 11 Ιουλίου 2005

Μετά από 10 χρόνια λειτουργίας της
δανειστικής ταινιοθήκης, δισκοθήκης και βιβλιοθήκης τους Συλλόγου
ήρθε ο καιρός να ανανεωθούμε!

Εν όψει της μεταστέγασης της Εταιρίας στη νέα της έδρα και της μεταφοράς του προγράμματος δανειστικής ταινιοθήκης, δισκοθήκης και βιβλιοθήκης σε νέο χώρο με νέα δεδομένα λειτουργίας είναι απαραίτητο να προηγηθεί μια απογραφή των ταινιών, των μουσικών cd αλλά και των βιβλίων που μέχρι σήμερα διαθέτει ο Σύλλογος.
Για να γίνει όμως αυτό χρειαζόμαστε τη βοήθεια & την κατανόησή σας!
Συγκεκριμένα, προκειμένου να φέρουμε σε πέρας αυτή την απογραφή πρέπει να έχουμε όλα τα dvd, cd και βιβλία στη διάθεσή μας. Για το λόγο αυτό θα πρέπει,

• πρώτον, να σταματήσει η διαδικασία του δανεισμού από αύριο Τρίτη μέχρι και τη λήξη της μετακόμισης στο νέο κτίριο, δηλαδή από 12 Ιουλίου 2005 μέχρι αρχές Σεπτέμβρη και

• δεύτερον, να επιστραφούν στο Σύλλογο όλα τα dvd, cd και βιβλία, που οι συνάδελφοι έχουν δανειστεί. Ορίζεται, λοιπόν, ως τελική ημερομηνία επιστροφής των δανεισμένων dvd, cd και βιβλίων η Δευτέρα 25 Ιουλίου 2005 και παρακαλούνται όλοι οι συνάδελφοι να είναι συνεπείς στην παραπάνω ημερομηνία επιστροφής, προκειμένου να εξασφαλιστούν οι χρονικές προϋποθέσεις για την οργάνωση του εγχειρήματος.

Ζητούμε την κατανόησή σας για την προσωρινή διακοπή του προγράμματος δανεισμού, υποσχόμαστε όμως ότι μετά τις διακοπές θα βρείτε μία ανανεωμένη δανειστική ταινιοθήκη, δισκοθήκη και βιβλιοθήκη.

Τα λέμε το Σεπτέμβρη!

Το Δ.Σ.