21 Σεπ 2005

Ανακοίνωση για σχολικά είδη

Φέτος, όπως όλοι γνωρίζετε, ο Σύλλογος αποφάσισε να συνεργαστεί με την εταιρία αθλητικών ειδών Hummel, προκειμένου να εξασφαλίσει τα σχολικά είδη των παιδιών.
Το αποτέλεσμα της συνεργασίας αυτής ήταν σε γενικές γραμμές θετικό, παρόλα αυτά όμως υπήρξαν πολλά προβλήματα, από την πλευρά της συγκεκριμένης εταιρίας, που δυσχέραναν τόσο την πορεία όσο και την ολοκλήρωση του εγχειρήματος.

Το σημαντικότερο πρόβλημα εντοπίστηκε στο περιεχόμενο των πακέτων που παραλάμβαναν οι συνάδελφοι, το οποίο ήταν διαφορετικό σε σχέση με τις αρχικές τους παραγγελίες.

Με βασικό γνώμονα την εξασφάλιση του καλύτερου δυνατού αποτελέσματος ο Σύλλογος, έπειτα από συνεννόηση με την εταιρία, προσπαθεί να διασφαλίσει την αλλαγή των σχολικών ειδών, στα οποία εντοπίστηκε το παραπάνω πρόβλημα.
Τα βήματα που πρέπει να ακολουθήσουν οι συνάδελφοι, που ανήκουν στην παραπάνω κατηγορία, είναι τα ακόλουθα:

I.      Να καταγράψουν:
o       τα πράγματα που διαφοροποιούνται από την αρχική τους παραγγελία (ως προς το μέγεθος, χρώμα, είδος)
             II.      Να αποστείλουν με φαξ τα παραπάνω στοιχεία, δηλώνοντας επώνυμα το αίτημά τους για αλλαγή.

Το φαξ στο οποίο πρέπει άμεσα να αποστέλλετε τα στοιχεία αυτά είναι το:
·        210 32 45 908
μέχρι τη Δευτέρα 26/9/05.

Προσοχή: Οι συνάδελφοι των οποίων η παραγγελία συμφωνεί με τα είδη που παρέλαβαν, αλλά παρόλα αυτά επιθυμούν κάποια αλλαγή θα ενημερωθούν για τη διαδικασία σε επόμενη ανακοίνωση.

Ο Σύλλογος ζητά προκαταβολικά συγνώμη για τη χρονική καθυστέρηση στην ολοκλήρωση της προσπάθειας και επισημαίνει πως μόλις ολοκληρωθεί η διαδικασία της μετακόμισης - η οποία έχει για όλους μας προτεραιότητα - θα επανέλθει με εντατικούς ρυθμούς και ως εκ τούτου θα ολοκληρωθεί και η διαδικασία των αλλαγών.

Συναδελφικά
Το Δ.Σ.