04 Δεκ 2020

Ευχαριστούμε τον Σύλλογο Συνταξιούχων - Συνεχίζουμε να υπογράφουμε και να διαδίδουμε το ψήφισμα

Απευθύνουμε ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Σύλλογο Συνταξιούχων Εθνικής Ασφαλιστικής (ΣΥΝΤΕΑ) για την έμπρακτη υποστήριξη και την διάδοση του ψηφίσματος ώστε να αποτραπεί η πώληση της Εταιρίας μας.

Συνάδελφε υπέγραψε το ψήφισμα εδώ και προώθησε το με όποιο μέσο μπορείς (mail, Facebook, Twitter κλπ) ίσως είναι η τελευταία ευκαιρία να σταματήσουμε την πώληση της Εταιρίας μας.

Λέμε ΟΧΙ στο ξεπούλημα της Εταιρίας μας!!! Υπογράφω

Σημαντικό: Όσοι συνάδελφοι έχουν υπογράψει να ελέγξουν τα Εισερχόμενα και την Ανεπιθύμητη αλληλογραφία (spam) για ένα εισερχόμενο mail από το Change.org. Είναι το mail επιβεβαίωσης και αν δεν γίνει επιβεβαίωση η υπογραφή δεν θα είναι έγκυρη.